Türkiye
+90 (552) 733 08 61
systemowner@hotmail.com

Mobil Arkadaslik Sitesi

kızlarla sohbet chat

Mobil Arkadaslik Sitesi

Değerli kullanıcılarımız bugün’ ki haberimizde sizlere sohbet sitelerinin ilk başlardaki Yazılı chat sisteminden bahsedeceğiz.Yazılı chat sitesi nedir? Yaklaşık 15 yıldır internet üzerinden binlerce insana ücretsiz sohbet edebilme imkanı sağlayan yazışma sistemidir.İlk başlarda bu sistem mirc siteleri üzerinden tüm Dünyaya yayıldı. Mirc siteleri üzerinden yıllardır hizmet veren yazılı chat sistemi hala mirc sitelerinden ve sesli mobil sohbet siteleri üzerinden hizmetine devam etmektedir. Yazılı chat denildiğinde ilk öce insanların akıllarına gelen feyk resimleri üzerinden binlerce bay ve bayanın yazılı olarak arkadaş bulmak amaçlı katıldığı sohbet sitelerine yazılı chat denir.Yazılı chat sistemi ağırlık olarak sohbet sitelerinde kullanılır. Ancak son zamanlarda messanger, Facebook uygulamaları ve online arkadaşlık sistemlerinde de yoğun olarak kullanılmaktadır.

YAZILI CHAT SİSTEMLERİ

Yazılı Chat  Genellikle Günümüzün Çağında Online Messenger üstünden veya Sohbet Chat sitelerinde Yapılan Sohbet Türüdür. Yazı Türü Sohbet internet üzerinden bir çok şekilde yapılmaktadır, Facebook, Messenger,  Eschat ve Java Tabanlı Diğer Yazım Kurallarına Uygun Sohbet Niteliği taşıyan Sitelerde yazılı Sohbet yapabilirsiniz.

mobilbizde mobilseslisohbet mobilseslichat avrupamobilsohbet avrupamobilchat

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Domain Satılıktır Ciddi Alıcı İseniz Bize Ulaşınız +(90) 552 733 08 61 mobilbizde.com & mobilbizde.net  6.500 ₺ İsimler Eski Ve İyidir Sohbete Katılmak İçin Kapat Ve Siteye Girin